Targi LOOK i beautyVISION

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów beautyVISION i LOOK, które odbędą się w dniach 24-25 marca 2018 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

 

W trakcie trwania beautyVISION przedstawione zostaną światowe trendy w make-upie, kosmetyce pielęgnacyjnej, stylizacji paznokci, makijażu permanentnym, kosmetologii estetycznej i wielu innych dziedzinach branży beauty. Na targach fryzjerskich LOOK można znaleźć inspirację nowymi trendami, zapoznać się z topowymi markami, a także wziąć udział w konkursach, na które fryzjerzy czekają cały rok! Atrakcje LOOKa są skierowane przede wszystkim dla profesjonalistów, ale osoby spoza branży również znajdą tu mnóstwo pomysłów na stylizacje włosów i tysiące profesjonalnych produktów.

 

W zawiązku z dynamicznym rozwojem obu wydarzeń tegoroczna lokalizacja ekspozycji będzie w pawilonach z Aleją Lipową (7, 7A, 8, 8A) i połączonym z nimi łącznikiem pawilonie 6A. Wystawcy, którzy dokonają zgłoszenia udziału do 12.01.2018 r., otrzymają 5% rabatu na powierzchnię wystawienniczą lub gotowe stoisko. 

 

Więcej: LINK