Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 04/12/2012

Szkolenie o dofinansowaniu z POKL

W Warszawie 10 grudnia odbędzie się szkolenie informacyjne dotyczących naboru konkursowego wniosków o dofinansowanie projektów z zakresu podnoszenia kwalifikacji nauczycieli kształcenia zawodowego i/lub instruktorów praktycznej nauki zawodu w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Celem szkolenia jest omówienie warunków udziału w konkursie w ramach Działania 9.4 POKL – Wysoko wykwalifikowane kadry systemu oświaty oraz zasady ubiegania się o środki Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W szkoleniu mogą uczestniczyć wszystkie podmioty zainteresowane ubieganiem się o środki w ramach konkursu 2/POKL/9.4/2012, w tym przedstawiciele organów prowadzących szkoły, organizacje pozarządowe, osoby fizyczne prowadzące działalność oświatową, dyrektorzy i nauczyciele szkół zawodowych.

Osoby zainteresowane szkoleniem prosimy o wysłanie w wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres mailowy – pokl_szkolenia@mazowia.eu w terminie do dnia 7 grudnia do godz. 12.00.
Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie zakwalifikowania na szkolenie nastąpi drogą mailową na wskazany przez zgłaszającego adres e-mail.

Szkolenie jest współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018