Światowe Targi Pokryć Podłogowych Domotex

XXX już edycja najważniejszych na świecie Targów Dywanów i Pokryć Podłogowych  Domotex, pod hasłem „Unique Youniverse”, odbędzie się w dniach 12-15 stycznia w Hanowerze. Stały się one międzynarodowym punktem spotkań dekoratorów wnętrz, rzemieślników układających parkiety i podłogi oraz malarzy, łącząc oferty i usługi skierowane szczególnie do rzemiosła. Nowa koncepcja organizacyjna wnętrza hal i całego terenu pozwoli odwiedzającym na lepszą orientację, a także ułatwi odzwierciedlenie aktualnego trendu, jakim jest indywidualizacja produktów i usług, także w sferze pokryć podłogowych.

 

W tegorocznej edycji przewidziana została specjalna powierzchnia „Framing Trends”, podzielona na cztery sektory, w których będzie można zobaczyć inscenizacje produktów wpisujących się w trend indywidualizacji, przedstawiane przez firmy z branż wykładzin podłogowych. Przedstawione zostaną również niekonwencjonalne projekty studentów i młodych designerów. Przewidziano również interaktywne i multimedialne inscenizacje pozwalające na zmysłowe doświadczenie tematu „Unique Youniverse”. Dodatkową atrakcją będzie możliwość urządzania pomieszczeń z wykorzystaniem programów tworzących wirtualną rzeczywistość. 

 

Każdego dnia targów odbędą się trzy wykłady przeznaczone dla rzemieślników, po których prowadzone będą dyskusje dotyczące aktualnych i innowacyjnych projektów oraz idei z obszaru architektury i wzornictwa. Ważnym elementem Targów będzie także przyznanie, już po raz trzynasty, międzynarodowej nagrody producentów dywanów, Carpet Design Awards. 

 

W ramach współpracy z przedstawicielstwem Targów Hanowerskich istnieje możliwość zorganizowania wyjazdu grupowego dla zwiedzajacych, po preferencyjnych cenach. Zainteresowanych przedsiębiorców  prosimy o kontakt z: porczak@zrp.pl; zimoluzynska@zrp.pl

 

Więcej: LINK