Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 16/11/2012

„Świat Dziecka „ 2013

III edycja Międzynarodowych Targów „Świat Dziecka” odbędzie się w warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI w kwietniu (5-6) 2013 roku. W pierwszym dniu imprezy organizatorzy przygotowują specjalistyczne wydarzenie pod nazwą Pierwszy Międzynarodowy dzień Branżowy. Podczas spotkania wystawcy i kontrahenci będą mogli nie tylko przedstawić nowe produkty, pozyskać nowych partnerów biznesowych, ale też wziąć udział w prelekcjach, szkoleniach, konferencjach.

Ekspozycję targową stanowią wszelkiego rodzaju wyroby związane ze światem dziecka, a także różnego rodzaju usługi wiążące się z dziećmi. Swoje stoisko ma również Związek Rzemiosła Polskiego, na którym przedsiębiorcy mogą zaprezentować swoją produkcję, foldery i materiały promujące zakres działania firmy.

Przedsiębiorcy działający w tej branży mogą się zaprezentować na swoich odrębnych stoiskach, do czego zachęcają organizatorzy.

Targi objął patronatem Jerzy Bartnik, prezes Związku Rzemiosła Polskiego.
Informacje dotyczące cen i warunków uczestnictwa” LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018