Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 18/10/2016

Stoisko narodowe na targach w Abu Dhabi

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza, w imieniu Wydziału Promocji Handlu oraz Inwestycji w Abu Dhabi, do udziału w polskim stoisku informacyjno-promocyjnym podczas targów spożywczych SIAL Middle East, które odbędą się w dniach 5 - 7 grudnia 2016 r. w Abu Dhabi w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
Wydział Promocji Handlu oraz Inwestycji w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie), wykupił stoisko informacyjno- promocyjne i nieodpłatnie udostępnienia je polskim firmom.

Sial Middle East skupia liderów branży spożywczo-rolnej państw Bliskiego Wschodu i Zatoki Arabskiej. To wielki hub dla firm, które szukają partnerów oraz agentów lokalnych do wprowadzenia swoich produktów żywnościowych na rynki Zatoki Arabskiej.

Zgłoszenia należy przesłać mailem do 23 października br. na adres: abudhabi@trade.gov.pl
Firmy, które zostaną zaproszone na stoisko na targach SIAL Middle East proszone są o przywiezienie oprócz materiałów promocyjnych także, o ile to możliwe, roll-upów, magnesowane ścianki, stelaże na foldery itp., które zmieszczą się w bagażu podręcznym lub check-in. Na stoisku będą odpowiednio stoliki, krzesła, stojaki i lady na materiały.

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018