Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 28/11/2012

„Sprzedawca na 5” nowy projekt Kujawsko-Pomorskiej Izby

Kujawsko-Pomorska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Bydgoszczy od 2 listopada realizuje  projekt  ”Sprzedawca na 5!”, nr projektu WND-POKL.08.01.01-04-078/12.

Projekt ma za zadanie przeprowadzenie cyklu bezpłatnych szkoleń  z zakresu kompetencji handlowych oraz sprzedażowych, w tym również za pomocą Internetu. Adresowany jest do osób zatrudnionych w  mikro i małych przedsiębiorstwach, a także do osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą z terenu województwa kujawsko-pomorskiego.

Udział w oferowanych formach wsparcia szkoleniowego jest bezpłatne. Przedsiębiorcy nie ponoszą żadnych kosztów związanych z delegowaniem swoich pracowników na szkolenia. Udzielone wsparcie ma formę pomocy de minimis.

W skład modułów szkoleniowych wchodzą: warsztaty kompetencji osobistych oraz Moduł II Warsztaty efektywnej sprzedaży (warsztaty autoprezentacji, warsztaty zarządzania czasem, techniki sprzedaży, merchandising i negocjacje handlowe). Szkolenia zaplanowano dla poszczególnych grup w okresie od stycznia do lipca 2013 r.; Techniki handlu w internecie ( sklepy, galerie i aukcje internetowe, marketing w Internecie, logistyka w handlu internetowym). Szkolenia będą odbywały na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, w miejscu uwzględniającym preferencje większości uczestników, zgodnie z miejscem zamieszkania.

Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Działanie 8.1 Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie, Poddziałanie 8.1.1 Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw.

Dokumenty są dostępne pod adresem www.izbarzem.pl/sprzedawca

Szersza informacja o projekcie w załączniku.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018