Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 30/03/2012

Spotkanie UEAPME Food Forum

29 marca 2012 r. w Brukseli odbyło się kolejne spotkanie Forum Spożywczego UEAPME (Europejskiej Unii Rzemiosła, Małych i Średnich Przedsiębiorstw). Związek Rzemiosła Polskiego reprezentowali Eksperci branżowi ds. europejskich w ramach projektu „Branże w dialogu” z sektora spożywczego: Marta Truskolawska, Katarzyna Mojzykiewicz, Barbara Krzyszczak.

Podczas spotkania poruszano sprawy dotyczące m.in. z: oznakowania żywności, marnotrawienia żywności w MŚP oraz dobrych praktyk związanych z obiegiem żywności. Skupiono się także na kwestii branżowego dialogu społecznego w sektorze spożywczym. W celu poznania dobrych praktyk stosowanych w innych sektorach na seminarium zaproszono przedstawicieli innych branż. Metody i proces tworzenia sektorowego dialogu społecznego w branży budowlanej omówił Riccardo Viaggi z Europejskiej Konfederacji Budowlanej.

Gościem konferencji był m.in. Bob Salmon, ekspert ds. standaryzacji z NORMAPME.
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018