Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 20/02/2012

Spotkanie partnerów społecznych w Brukseli

W pierwszej połowie lutego w Brukseli odbyło się pierwsze posiedzenie robocze partnerów społecznych reprezentujących środowisko małych i średnich przedsiębiorstw. Podczas spotkania dyskutowano o roli krajowego i europejskiego dialogu społecznego.

Posiedzenia realizowane są w ramach projektu Pegase „Promocja europejskiego dialogu społecznego wśród firm mikro i MŚP”. Z ramienia Związku Rzemiosła Polskiego w spotkaniu uczestniczyła Izabela Opęchowska, dyrektor zespołu dialogu społecznego. Zabierając głos w dyskusji przybliżyła obecną sytuację dialogu w Polsce, podkreśliła też, że w sprawach kluczowych dla gospodarki kraju strona rządowa, niestety, nie zawsze respektuje stanowisko partnerów społecznych. Wymiana informacji pomiędzy interesariuszami projektu wykazała, że w innych krajach system dialogu społecznego funkcjonuje podobnie.

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018