Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 07/02/2012

Spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa

W dniach 22-23 lutego odbędzie się kolejne spotkanie Krajowej Sieci Tematycznej ds. Partnerstwa.

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane tematyką Funduszy Europejskich, przede wszystkim osoby zaangażowane w pracę w Komitetach Monitorujących Regionalnych Programów Operacyjnych i Podkomitetach Monitorujących Program Operacyjny Kapitał Ludzki.

Program spotkania przewiduje między innymi wykład inauguracyjny „Strategia rozwoju regionalnego narzędziem realizacji polityki rozwoju - pomoc czy przeszkoda?” oraz dwa warsztaty do wyboru:  „Forum Partnerów Społeczno-Gospodarczych Województwa Dolnośląskiego - więcej dla rozwoju regionu” i „Jak wzmocnić wpływ partnerów społeczno-ekonomicznych na polityki publiczne w regionach”.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny i obejmuje udział w warsztatach tematycznych i wykładach, przerwy kawowe, komplet materiałów konferencyjnych, zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych i pełne wyżywienie.

Zapisy na spotkanie LINK

Więcej informacji w załączniku

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018