Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 09/03/2012

Spotkania regionalne

Zapraszamy na spotkania organizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości na terenie całej Polski w ramach działania „Innowacje w Przedsiębiorstwach – Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw”(KIP). Spotkania będą prowadzone przez znakomitych polskich i zagranicznych ekspertów, którzy w praktyczny sposób przedstawią innowacyjne rozwiązania.

Starając się reagować na potrzeby przedsiębiorców oraz na zmiany zachodzące w gospodarce, PARP ogłosił rok 2012 Rokiem Dobrego Zarządzania. „Dobre zarządzanie przedsiębiorstwem jest jednym z kluczowych aspektów zwiększających szansę na odniesienie sukcesu w procesie prowadzenia działalności gospodarczej” – uzasadnia decyzję Bożena Lublińska-Kasprzak, Prezes PARP.

Zaplanowano szereg działań mających bezpośrednio wspierać przedsiębiorców we wdrażaniu nowych metod zarządzania wiedzą, informacją czy zasobami ludzkimi. Zintensyfikowane zostaną także działania informacyjne i promocyjne. Założenia te będą realizowane między innymi podczas licznych spotkań przybliżających tematykę wdrażania rozwiązań innowacyjnych organizowanych w ramach działania „Klub Innowacyjnych Przedsiębiorstw”.

Prelegenci prowadzący spotkania KIP to specjaliści związani z firmami (m.in. Google, Ernst & Young, Innovatika) i spółkami (BOŚ Bank), a także eksperci akademiccy oraz osoby prowadzące własne przedsiębiorstwa. Ich doświadczenie w realizacji projektów w Polsce i zagranicą gwarantuje, że przekazana wiedza będzie praktyczna i ciekawa dla sektora MŚP.

Aby zgłosić udział w spotkaniach, należy wypełnić formularz rejestracyjny: LINK

Więc: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018