Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 21/05/2012

Są jeszcze wolne miejsca na konferencje informacyjno-promocyjne w Opolu i Wrocławiu

Można jeszcze zgłosić swój udział w konferencji informacyjno-promocyjnej w ramach projektu „Innowacje – to proste!” w Opolu (22 maja) i we Wrocławiu (23 maja)

Projekt „Innowacje-to proste!” realizuje Związek Rzemiosła Polskiego wspólnie z BDKM Grupę Doradczą, a jego celem jest podniesienie niskiego poziomu innowacyjności mikro i małych firm w zakresie zarządzania, organizacji pracy oraz technologii. Spotkania skierowane są do właścicieli firm oraz pracowników kadry zarządzającej, a także do instytucji otoczenia biznesu działających na rzecz środowiska MŚP oraz partnerów społecznych.

Podczas konferencji przedstawione zostaną wyniki i rekomendacje z przeprowadzonych badań, zaprezentujemy dobre praktyki we wdrażaniu innowacji przy wykorzystaniu środków europejskich oraz możliwości wspierania innowacyjności firm na płaszczyźnie krajowej i regionalnej. W czasie spotkania podane zostaną również informacje o szkoleniach dla przedsiębiorców i partnerów społecznych.

 

W załączniku:
Formularz zgłoszeniowy - Opole: LINK
Program konferencji - Opole: LINK
Formularz zgłoszeniowy -Wrocław: LINK
Program –Wrocław:LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018