Razem zmieniamy edukację w Polsce. Konferencja programu Erasmus+

Fundacja Systemu Rozwoju Edukacji, Narodowa Agencja Erasmus+  zapraszają do udziału w cyklu konferencji poświęconych wsparciu kształcenia zawodowego w kontekście programu Erasmus+.
 
Podczas spotkań zostaną przedstawione możliwości edukacyjne dotyczące kształcenia i szkolenia zawodowego nauczycieli, roli projektów edukacyjnych w podnoszeniu efektywności nauczania i uczenia się. Uczestnicy konferencji będą mogli poznać przykłady szkół zawodowych, które z sukcesem realizują projekty zagranicznych staży i praktyk w przedsiębiorstwach w ramach programu Erasmus+ .
 
Na każdym ze spotkań zaplanowano także odrębny panel dyskusyjny poświęcony budowaniu efektywnego systemu kształcenia dualnego i zacieśnianiu współpracy między szkołą a środowiskiem pracodawców.
Przedsięwzięcie jest adresowane do: dyrektorów i nauczycieli szkół branżowych, osób związanych z kształceniem zawodowym, doradców zawodowych, pracowników centrów kształcenia i ośrodków doskonalenia nauczycieli. Fundacja Systemu Rozwoju Edukacji do udziału w konferencjach zaprasza także wszystkie osoby zainteresowane tworzeniem oferty edukacyjnej odpowiadającej potrzebom rynku pracy.
Pierwsza konferencja obędzie 23 lutego w Grudziądzu.
Więcej: LINK
Rejestracja: LINK