Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 17/02/2012

Public relations w małej firmie

Jeżeli chcesz usprawnić zarządzanie w firmie i zmotywować pracowników do większej aktywności weź udział w szkoleniu, które już w marcu (7-9) odbędzie się w Kielcach w ramach projektu "Public relations a adaptacyjność i konkurencyjność MŚP". Jest to pierwszy projekt skierowany do środowiska mikro, małych i średnich firm o tematyce public relations.

W dzisiejszych realiach gospodarczych przedsiębiorstwu coraz trudniej znaleźć nowych kontrahentów czy konkurować na rynku bez umiejętności korzystania z narzędzi PR, bez wypracowania przyjaznego klimatu współpracy z otoczeniem firmy czy bez zbudowania rozpoznawalnej marki swoich produktów.

Szkolenie jest bezpłatne i trwa 3 dni. Poruszane podczas warsztatów zagadnienia dotyczą PR, komunikacji wewnątrz firmy i zewnętrzną, strategii działania firmy w sytuacji kryzysowej. Kursanci dowiedzą się jak przeprowadzić audyt, w jaki sposób przygotować budżet strategii działań komunikacyjnych.

Więcej informacji na stronie: www.pr4msp.pl

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018