Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 15/11/2012

Portal tvp.pl: Krajowe ramy kwalifikacji - zmiana dla edukacji

W Katowicach 26 listopada 2012 roku odbędzie się konferencja „Krajowe ramy kwalifikacji - zmiana dla edukacji” – czytamy na portalu Telewizji Polskiej.

„Zapraszamy przedstawicieli urzędów pracy, uczelni wyższych, instytucji edukacyjnych, specjalistów ds. szkoleń i rynku pracy. Podczas konferencji eksperci Instytutu oraz przedstawiciele organizacji branżowych zaprezentują założenia spójnego systemu potwierdzania kompetencji i opisywania kwalifikacji, które zdobywane są na rozmaitych poziomach wykształcenia. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, jak zmieni się polski system edukacji i rynek pracy, a także:
• Co to jest i jak powstaje Polska Rama Kwalifikacji?
• Co wdrożenie krajowych ram kwalifikacji oznacza dla polskiego rynku pracy?
• Co pracownicy i pracodawcy zyskają dzięki ramie?
• Czy ramy kwalifikacji w szkolnictwie wyższym lepiej przygotują absolwentów do konkurowania na współczesnym rynku pracy?
Ponadto w programie prezentacja dobrych praktyk dbania o jakość kwalifikacji branżowych, które przedstawią przedstawiciele Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Związku Rzemiosła Polskiego.”

„Konferencja odbędzie się 26 listopada 2012 roku o godz. 10.00 w Hotelu Qubus, ul. Uniwersytecka 13, Katowice. Udział w konferencji jest bezpłatny.”

„Zgłoszenia można dokonać do 21 listopada 2012 roku za pośrednictwem formularza rejestracyjnego, dostępnego na stronie www.kwalifikacje.edu.pl. Liczba miejsc jest ograniczona. O wynikach zgłoszenia poinformujemy po zamknięciu rejestracji. Kontakt w sprawach organizacyjnych: Katarzyna.Czajkowska@profile.com.pl, tel. (22) 828 87 27. Szczegółowy program konferencji w załączeniu.”

Więcej:tvp.pl
14.11.2012
LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018