Polsko-chiński biznes

Już od 13 do 15 września 2013 odbędzie się kolejna edycja targów INTERIOR MADE IN CHINA. To doskonała szansa na nawiązanie współpracy z chińskimi przedsiębiorcami.

W trakcie trwającej 3 dni imprezy, zaprezentowane zostaną artykuły niezbędne w każdym domu. Stoiska zapełnią się elementami wyposażenia wnętrz, m.in. urządzeniami niezastąpionymi w każdej kuchni: zmywarkami i zamrażarkami. Wszystkich, którzy planują remont, zapraszamy na stoiska z urządzeniami elektrycznymi, narzędziami ogrodniczymi, oświetleniem (w ofercie m.in. reflektory, lampy, sprężarki powietrza, oświetlenie LED) i armaturą.

Podczas targów zaprezentowana zostanie także bogata oferta wyposażenia kuchni i łazienek, w zakresie m.in. szafek, podłóg i urządzeń sanitarnych. 3 targowe dni, to doskonały czas na zapoznanie się z bogatą ofertą chińskich produktów.

INTERIOR skierowany jest do wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy z przedstawicielami chińskiego biznesu. Targi, to nie tylko doskonała szansa na zapoznanie się z najnowsza ofertą wyrobów chińskich, ale przede wszystkim do nawiązania trwałych relacji biznesowych oraz kooperacji polsko-chińskiej. W ramach imprezy zaplanowano także cykl konferencji, poświęconych m.in. importowi
 

Więcej informacji:  LINK