Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 16/09/2016

Polskie Targi Złotniczo-Jubilerskie GOLD EXPO 2016

W imieniu Organizatorów zapraszamy na  II edycję Polskich Targów Złotniczo-Jubilerskich GOLD EXPO 2016, które odbędą się w dniach 29 września – 1 października w Warszawskim Centrum EXPO XXI.

Celem targów, które organizowane są przez Fundację Rozwoju Polskiej Branży Jubilerskiej, jest m.in. promowanie najnowszych trendów sztuki złotniczej i jubilerskiej a także prezentacja kunsztu zawodowego złotników-jubilerów i młodych adeptów tego zawodu.

Szczególnym i uroczystym wydarzeniem będą obchody jubileuszu 500-lecia Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników m. st. Warszawy.
Podczas targów odbędzie się XIII edycja przyznania Medalu Świętego Eligiusza oraz tytułu Złotnika Roku 2016 – prestiżowych wyróżnień w środowisku rzemieślników złotników – a także Finał Ogólnopolskiego Konkursu Złoto i Srebro w Rzemiośle.
Więcej: LINK
Zaproszenie: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018