Polskie stoisko na WETEX 2024 w Dubaju

Informujemy, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości organizuje stoisko narodowe podczasnajwiększych w regionie Bliskiego Wschodu targów prezentujących technologie w obszarze zrównoważonego rozwoju i czystej energii – WETEX. Wydarzenie odbędzie się w dniach 1-3 października 2024 r. w Dubaju (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Stoisko narodowe na WETEX 2024 zostanie zorganizowane w ramach Programu Promocji Sektora Zielonych technologii, realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach projektu niekonkurencyjnego pn. „Umiędzynarodowienie MŚP – BRAND HUB” działanie 2.26 Programu „Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki 2021-2027” (FENG).

Poprzednia edycja targów zgromadziła 2 600 firm z 62 krajów. Do udziału w wydarzeniu zaproszone są firmy z branży energetycznej, energii odnawialnej w tym technologii solarnych, zarządzania zasobami wodnymi, smart city oraz branż pokrewnych.

Więcej na temat WETEX 2024 na głównej stronie wydarzenia

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku narodowym PARP umożliwia:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

Korzystanie ze stoiska organizowanego przez PARP jest bezpłatne, ale uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty udziału. Ze stoiska mogą korzystać zarówno firmy, których przedstawiciele będą na miejscu jako zwiedzający, jak i te, które planują własne stoiska.

Wszystkich zainteresowanych skorzystaniem ze stoiska narodowego należy wypełnienić formularz (Strona z formularzem) w terminie do 6 września 2024 r.

Informacje, jak odpowiednio przygotować się do udziału w targach lub zwiększyć efektywność udziału, zostały zamieszczone w rozmowie z ekspertem przygotowanej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.
Nagranie z rozmowy dostępne jest w serwisie YouTube.