Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 05/02/2013

Podnieś potencjał swojej firm

Związek Rzemiosła Polskiego oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości zapraszają na szkolenia dla firm oraz przedstawicieli partnerów społecznych. Pozwolą one na zdobycie nowych umiejętności i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstwa.

Szkolenia są organizowana w ramach projektu: „Partnerstwo w realizacji projektów szansą rozwoju sektora MŚP” Poddziałanie 2.1.2 Partnerstwo dla zwiększania adaptacyjności i ruszają od 11 lutego 2013 roku. Zapraszamy do udziału przedsiębiorców oraz ich pracowników, przedstawicieli organizacji pracodawców i/lub pracowników oraz ich członków i pracowników a także reprezentatywnych partnerów społecznych oraz ich członków i pracowników mających swoją siedzibę na terenie 4 województw: mazowieckiego, lubelskiego, łódzkiego i podlaskiego.

Projekt zakłada przeprowadzenie szkoleń  w systemie blended learning. Jest no najnowsza metoda nauczania, która oprócz szkoleń stacjonarnych umożliwia kształcenie oraz dostęp do wiedzy w dowolnym czasie i miejscu poprzez zaawansowane narzędzie jakim jest platforma e-learningowa.  
Po zakończeniu szkoleń online każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania dodatkowo z jednej z poniższych form wsparcia:
•    szkolenie stacjonarne  z zakresu: zamiany gospodarczej, elastycznych form świadczenia pracy i nowych rozwiązań  w organizacji pracy, partnerstwa publiczno-prywatnego.
•    warsztaty z zakresu: CSR – społecznej odpowiedzialność biznesu.
•    doradztwo z zakresu: wdrażania systemów proponowanych podczas szkoleń, poprawy jakości produktów i usług, otwarcia na rynki regionalne i międzynarodowe, poprawy relacji z pracownikiem, umiejętności erystycznych, zastosowania ISO26000, zewnętrznych źródeł finansowania.

Szczegółowe informacje: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018