Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego

Master of Beauty – Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego to ogólnopolska impreza organizowana nieprzerwanie od 1992 roku przez Ogólnopolską Komisję Fryzjersko-Kosmetyczną Związku Rzemiosła Polskiego oraz Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu. Współorganizatorem Konkursu są również Międzynarodowe Targi Poznańskie. Udział fryzjerów w Mistrzostwach stwarza nie tylko okazję do zaprezentowania najwyższych umiejętności fachowych, ale stanowi także efektowną formę doskonalenia zawodowego. Co roku kilkuset juniorów i seniorów bierze udział w siedemnastu konkurencjach. Najlepsi spośród nich reprezentują Polskę na Mistrzostwach Europy i Mistrzostwach Świata.

Zakres Master of Beauty – Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego:

Konkurs we Fryzjerstwie odbywa się w dwóch kategoriach. Każda z kategorii podzielona jest na fryzjerstwo damskie i męskie:

W konkurencjach Makijaż Profesjonalny, Przedłużanie i Zagęszczanie Włosów oraz Stylizacja zawodnicy muszą mieć ukończony 18 rok życia.
W konkurencji Barbering mogą wziąć udział zarówno uczniowie szkół fryzjerskich, jak i pracujący barberzy oraz fryzjerzy.

W dniach 26-27 kwietnia 2008 roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego, Mistrzostwa Polski w Przedłużaniu i Zagęszczaniu Włosów oraz Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym. Organizatorami imprezy są: Ogólnopolska Komisja Fryzjersko-Kosmetyczna Związku Rzemiosła Polskiego oraz Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu.

Zawodnicy startują w następujących kategoriach:
– juniorów – młodzi fryzjerzy w wieku do 21 lat. Zawodników w kategorii juniorów zgłaszają izby rzemieślnicze, cechy, szkoły oraz inne instytucje i organizacje
– seniorów – osoby, które ukończyły 21 lat oraz posiadają tytuł czeladnika lub równorzędny, bądź dyplom mistrzowski w zawodzie fryzjer
– konkurencje makijażu oraz przedłużania i zagęszczania włosów – bez ograniczeń

Zgłoszenie udziału w Mistrzostwach:

Pisemne zgłoszenie zawierające dane: imię i nazwisko, dokładny adres zamieszkania i stosownie do kategorii informacje potwierdzające spełnienie wymogów określonych w § 1, pkt.2 Regulaminu startu.

Zgłoszenie należy przesłać do Biura Organizacyjnego Mistrzostw na adres: Cech Rzemiosł Różnych 61-874 Poznań, Al.Niepodległości 2 tel/fax. 061 852-94-14, 853-78-05 w.290 e-mail: biuro@crr.com.pl

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 15 kwietnia br.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *