Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 22/03/2012

O public relations rozmawiają w Polanicy

W Polanicy Zdroju trwa szkolenie związane z problematyką public relations (21-23 marca). Podczas trwających trzy dni bezpłatnych warsztatów kursanci uczą się jak wykorzystywać narzędzia PR w codziennym działaniu firmy. Poznają metody skutecznego zarządzania firmą i postępowania w sytuacji kryzysowej przedsiębiorstwa, oraz cele komunikacji wewnętrznej.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób należy budować przyjazny wizerunek firmy i jakie działania należy podjąć. Podczas ćwiczeń pod okiem profesjonalnego trenera kursanci dokonują analizy sytuacji wyjściowej firmy i konkurencji. W programie zawarte sa tez zagadnienia dotyczące lobbingu, PR produktowego, kontaktów z mediami.

Dzięki warsztatom e-learningowym, uzupełniającym szkolenia stacjonarne kursanci maja możliwość bezpośredniej konsultacji z ekspertami.

Szkolenia prowadzone są w ramach projektu „Public relations a adaptacyjnosć i konkurencyjność MŚP” współfinansowanego ze środków unijnych, realizowanego przez Związek Rzemiosła Polskiego.

Ostatnie dwa szkolenia w ramach projektu odbędą się w Ochotnicy Dolnej k/Nowego Sącza (11-13 kwietnia) i w Warszawie (18-20 kwietnia).

Więcej informacji na stronie: www.pr4msp.pl

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018