O public relations rozmawiają w Polanicy

W Polanicy Zdroju trwa szkolenie związane z problematyką public relations (21-23 marca). Podczas trwających trzy dni bezpłatnych warsztatów kursanci uczą się jak wykorzystywać narzędzia PR w codziennym działaniu firmy. Poznają metody skutecznego zarządzania firmą i postępowania w sytuacji kryzysowej przedsiębiorstwa, oraz cele komunikacji wewnętrznej.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, w jaki sposób należy budować przyjazny wizerunek firmy i jakie działania należy podjąć. Podczas ćwiczeń pod okiem profesjonalnego trenera kursanci dokonują analizy sytuacji wyjściowej firmy i konkurencji. W programie zawarte sa tez zagadnienia dotyczące lobbingu, PR produktowego, kontaktów z mediami.

Dzięki warsztatom e-learningowym, uzupełniającym szkolenia stacjonarne kursanci maja możliwość bezpośredniej konsultacji z ekspertami.

Szkolenia prowadzone są w ramach projektu „Public relations a adaptacyjnosć i konkurencyjność MŚP” współfinansowanego ze środków unijnych, realizowanego przez Związek Rzemiosła Polskiego.

Ostatnie dwa szkolenia w ramach projektu odbędą się w Ochotnicy Dolnej k/Nowego Sącza (11-13 kwietnia) i w Warszawie (18-20 kwietnia).

Więcej informacji na stronie: www.pr4msp.pl