Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Gospodarka

Opublikowano 16/09/2016

Niebawem III Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku

Wydarzenie wypełni dwudniowy cykl debat, spotkań i imprez towarzyszących, z udziałem blisko tysiąca gości z Polski i Europy. Tegoroczna edycja odbędzie się 22 i 23 września br. w gmachu Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku. PARP jest głównym partnerem merytorycznym wydarzenia.
W programie ponad 30 debat i sesji dyskusyjnych z udziałem ponad 120 prelegentów: top menedżerów, ekspertów, polityków, liderów życia gospodarczego oraz przedsiębiorców z Polski, Białorusi, Litwy, Ukrainy i innych krajów Europy.

Tematem debat będą m.in.: transgraniczne projekty współpracy, geopolityczne problemy gospodarcze problemach i zagrożenia dla europejskiej stabilizacji; fundamentalne dla rozwoju Polski Wschodniej aspekty nowej strategii społeczno-gospodarczej państwa i rosnąca rolę start-upów. Inwestycje infrastrukturalne, wsparcie ze środków unijnych, kwestie samorządowe, eksport, energetyka, przemysł rolno-spożywczy, rynek zdrowia i turystyka.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018