Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 14/11/2012

Międzynarodowe Targi Rzemieślnicze „Meisterhaft”

Jak co roku w październiku odbyły się w Dreźnie Międzynarodowe Targi Rzemieślnicze „Meisterhaft”, które cieszą się dużą popularnością i są szansą na promocję, zwłaszcza dla małych i średnich firm.


Na targach w Dreźnie, łącznie swą ofertę przedstawiło 330 wystawców. Od piątku do niedzieli, drezdeńską wystawę odwiedziło około 14 tysięcy osób.


Nie zabrakło też stoisk polskich między innymi ze Świdnicy oraz dwóch firm gostyńskich. Można było także podziwiać wyroby rzemiosła artystycznego firmy „Kopytko”, której właścicielką jest Danuta Kopytko z Rudnicy, przedstawicielka Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie.


Ręcznie malowane bombki firmy „Kopytko”, z osobistą dedykacją na życzenie będzie można podziwiać również w Bielawie 16 grudnia 2012 roku podczas II Jarmarku Bożonarodzeniowego organizowanego przez Gminę Bielawa, Cech Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości w Bielawie oraz Środowiskowy Dom Samopomocy w Bielawie.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018