Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 03/04/2012

Międzynarodowe Targi Instalacyjne odbędą się w Poznaniu

W kwietniu (23-26) na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Instalacyjnych branży Wodno-Kanalizacyjnej oraz  po raz pierwszy Targów Ciepła Systemowego TCS.

Blisko 1000 wystawców z 21 państw zaprezentuje swoją ofertę obejmującą m.in.: salon techniki grzewczej i ciepłowniczej, techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej, chłodniczej, obiektowej, sanitarnej oraz dla Przemysłu Gazowniczego. Zapoznać się będzie można z technologią ujmowania i uzdatniania wody, z technologie oczyszczania ścieków. Firmy przyjadą z aparaturą do regulacji, pomiarów i analiz, z maszynami i urządzeniami do budowy, utrzymania i renowacji wod-kan. Oferta obejmować tez będzie zakres usług związanych z projektowaniem, oprogramowaniem, wykonawstwem i doradztwem. Targi są doskonałą okazją do zapoznania się z trendami rozwoju branży, a także z nowościami produktowymi oraz technologicznymi.

Targi TCS doskonale uzupełniają i poszerzają ofertę dostępną na targach INSTALACJE z zakresu systemowych rozwiązań zarządzania energią cieplną w budynkach i ich elementami składowymi: kotłami na paliwo stałe i gazowe, pompami ciepła, kolektorami słonecznymi czy ogniwami fotowoltaiczne. TCS 2012 jest odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli zakładów energetyki cieplnej, szukających oferty dostawców nowych, lepszych i kompleksowych rozwiązań o większej mocy.

 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018