Międzynarodowe Targi Budownictwa I Architektury BUDMA

Ponad 800 wystawców, 55 000m2 ekspozycji, 4 dni pełne interesujących wydarzeń, prezentacji najnowszej oferty produktowej i technologicznej, a w tym premierowe odsłony i laureaci prestiżowej nagrody Złotego Medalu MTP. To wszystko będzie miało miejsce na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA, w ramach Międzynarodowych Targów Poznańskich, w dniach 30 stycznia – 2 lutego 2018r. 

 

Wydarzenie to daje możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych, poznania najnowszych trendów i kierunków rozwoju budownictwa, nowych przepisów prawnych, zapoznania się z technikami montażowymi stolarki otworowej. W trakcie spotkania zaplanowane są pokazy sztuki dekarskiej, a także wybitnych architektów i specjalistów od marketingu. 

 

Na targach BUDMA zaprezentowane zostaną produkty i rozwiązania z praktycznie całego zakresu budownictwa: okna, drzwi, bramy, fundamenty, ściany, stropy, posadzki, dachy, stal w budownictwie, materiały wykończeniowe, budownictwo energooszczędne, eko-budownictwo, maszyny, narzędzia, elektro-narzędzia i sprzęt pomocniczy oraz informatyka w budownictwie. 

 

Więcej: LINK