Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 21/09/2016

Międzynarodowa Konferencja „Mediacja misją dobrych usług”

10 października  w Warszawie, odbędzie się międzynarodowa konferencja „Mediacja misją dobrych usług”/ ”Mediation as a mission of good offices”.

Ideą konferencji jest wymiana doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy przedstawicielami podmiotów, które kierują sprawy do mediacji, mediatorami oraz członkami środowisk akademickich. Zaproszenie do udziału w wydarzeniu jest również skierowane do środowisk aktywnie działających na rzecz mediacji w Polsce i za granicą.

W programie wydarzenia jest m.in. panel poświęcony praktycznym aspektom mediacji zarówno w Polsce, Austrii, Chorwacji, Francji, jak  i na Litwie. W trakcie konferencji przewidziany jest również czas na pracę grup roboczych, m.in. na temat „Mediacja w sądzie - łatwiejsza droga do rozwiązania sporu” czy też „ Jak doprowadzić do zawarcia skutecznej ugody mediacyjnej”.

Udział w konferencji jest bezpłatny.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018