Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 29/09/2016

Medal Św. Eligiusza wraz z tytułem Złotnika Roku przyznany

Miło nam poinformować, że pan Jacek Kurczab, rzemieślnik i mistrz złotnictwa z Krakowa  otrzymał bardzo prestiżowe wyróżnienie, jakim jest Medal Św. Eligiusza i tytuł Złotnik Roku’2016.

W środowisku rzemieślników złotników jest to jedno z najważniejszych odznaczeń złotniczych w kraju. Wyróżnienie przyznała Kapituła w składzie przedstawicieli: Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego, Fundacji Rozwoju Polskiej Branży Jubilerskiej, Ogólnopolskiej Komisji Złotniczo-Jubilerskiej ZRP oraz Pana Waldemara Sawy – laureata XII edycji Medalu Św. Eligiusza.

Organizacje rzemieślnicze także doceniły pracę Pana Jacka Kurczab wyróżniając go Złotą i Srebrną Odznaką Izbową, Srebrnym medalem im. J. Kilińskiego, Złotym medalem im. J. Kilińskiego nadawanym przez Związek Rzemiosła Polskiego oraz Srebrną Odznaką za szkolenie uczniów w rzemiośle.

Laureatowi serdecznie gratulujemy!
Więcej: LINK
Werdykt Kapituły: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018