Łatwiejsze zarządzanie finansami firmy

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza mikro i małe firmy do skorzystania z usługi KSU w zakresie szybkiej optymalizacji zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

Optymalizacja zarządzania finansami to realne korzyści finansowe dla mikro- i małego przedsiębiorcy, które pozwolą poprawić funkcjonalność w działaniu firmy.

II-etapowa usługa szybkiej optymalizacji pozwoli profesjonalnemu doradcy przeprowadzić w mikro- i małym przedsiębiorstwie audyt optymalizacyjny polegający na analizie funkcjonowania firmy w obszarach: prawa, finansów, księgowości, podatków, sprzedaży, marketingu, IT i telekomunikacji.

Poprzez przeprowadzenie audytu optymalizacyjnego doradca przedstawi raport, który będzie bazą Etapu II i skutkuje wdrożeniem rekomendowanych rozwiązań lub usprawnień najbardziej korzystnych dla danego przedsiębiorcy.

Usługa jest dofinansowana aż w 70% więc przedsiębiorca ponosi niewielkie koszty specjalistycznego doradztwa. Aby skontaktować się z doradcą wystarczy osobiście udać się do najbliższego ośrodka, zadzwonić lub skontaktować się mailowo. Istnieje również możliwość umówienia się z doradcą w siedzibie firmy.

Usługę świadczy 11 ośrodków w całym kraju. Lista tych ośrodków oraz szczegóły dotyczące usługi dostępne są na stronie internetowej: LINK