Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 20/02/2013

Koszty związane z akceptowaniem płatności kartami płatniczymi - ankieta dla przedsiębiorców

Komisja Europejska prowadzi badanie wśród przedsiębiorców na temat kosztów, jakie ponoszą oni w ramach swojej działalności sprzedażowej i usługowej w związku z akceptowaniem płatności dokonywanych kartami płatniczymi przez klientów.

Komisja chce poznać opinie jak największej liczby przedsiębiorstw (również mikro i małych firm),  w tym z Polski. Wyrażenie opinii przez polskich rzemieślników jest ważne z punktu widzenia ich interesów i reprezentowania ich na szczeblu europejskim. Liczny udział w badaniu przyczyni się do tego, aby działania Komisji Europejskiej były oparte na solidnych podstawach i pełnych danych oraz były adekwatne do rzeczywistych potrzeb przedsiębiorców.

Na prośbę firmy Deloitte, której Komisja Europejska zleciła przeprowadzenie badania oraz na prośbę Europejskiej Unii Rzemiosła, Małych i Średnich Przedsiębiorstw (UEAPME), której członkiem jest Związek Rzemiosła Polskiego, zwracamy się z prośbą  do osób prowadzących działalność gospodarczą o wypełnienie krótkiej ankiety (patrz poniżej) i upowszechnienie jej wśród innych przedsiębiorców.

Ankieta: LINK
Więcej informacji:
LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018