Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kariera

AKTUALNE OFERTY

1.Biuro Techniczno-Administracyjne Związku Rzemiosła Polskiego zatrudni osobę na stanowisko: Zastępca Dyrektora ds. Techniczno-Administracyjnych.

Opis stanowiska:

  • Wykonywanie zadań w zakresie obsługi administracyjno-technicznej biura ZRP, w tym zaopatrzenia,
  • Wykonywanie zadań w zakresie bezpośredniego administrowania i obsługi technicznej nieruchomości ZRP,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń technicznych, IT, naprawami i konserwacją; koordynowanie oraz uczestniczenie w okresowych przeglądach administracyjno- technicznych stanu budynków i pomieszczeń,
  • Organizacja remontów, inwestycji, modernizacji,
  • Udział w nadzorze nad funkcjonowaniem i eksploatacją wynajmowanych lokali oraz ośrodków zamiejscowych ZRP,
  • Prowadzenie dokumentacji ewidencyjnej i składanie sprawozdań rocznych w zakresie gospodarowania odpadami i odpadami opakowaniowymi, zarządzanie BDO,
  • Prowadzenie i monitorowanie baz danych, rejestrów i ewidencji,
  • Segregowanie, ewidencjonowanie i tworzenie zbiorów dokumentacji,
  • Kontakt z urzędami, instytucjami oraz firmami zewnętrznymi.

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego; preferowane kierunki: techniczne/zarządzanie nieruchomościami.
  • minimum 3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości przepisów z obszaru zarządzania i administrowania nieruchomościami oraz ochrony środowiska, m. in. ustawy o opakowaniach i odpadach opakowaniowych, ustawy o odpadach i związanych z nimi obowiązkach przedsiębiorcy, zaangażowania, terminowości i dokładności w realizacji powierzonych zadań,
  • samodzielności oraz energii w działaniu,
  • wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych, komunikacyjnych i organizacyjnych,
  • umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowych programów biurowych.
  • poszukujemy osoby, która potrafi i lubi pracować w warunkach wielozadaniowości.

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia stałej i ciekawej pracy w ramach umowy o pracę,
  • zatrudnienie na czas określony z możliwością przedłużenia umowy i awansu,
  • stabilną i długofalową współpracę,
  • rozwój zawodowy; ciekawe i angażujące zagadnienia do rozwiązania.

2.Związek Rzemiosła Polskiego zatrudni osobę na stanowisko: Dyrektor Ośrodka Rehabilitacyjno – Wypoczynkowego ( MIĘDZYWODZIE)

Zakres obowiązków:

  •  Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie ośrodka i realizację założonych celów biznesowych, maksymalizacja wyniku finansowego ośrodka,
  • Bieżące monitorowanie wyników sprzedaży - raportowanie o wynikach sprzedaży,
  • Przygotowywanie ofert handlowych i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Dbałość i odpowiedzialność za jakość świadczonych usług,
  • Analizowanie lokalnego rynku, trendów i działań konkurencji,
  • Nadzór nad pracownikami ośrodka, przeprowadzanie rekrutacji oraz planowanie pracy personelu,
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku ośrodka, promocja oferty Ośrodka - aktywny udział,
  • Współpraca z Zarządem w obszarze rozwoju działalności hotelu oraz planowaniu działań inwestycyjnych i marketingowo-sprzedażowych.

Wymagania:

  • Dobra znajomość branży turystycznej i usługowej, minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku dyrektora hotelu lub ośrodka wypoczynkowego,
  • Umiejętność kreowania polityki marketingowej ośrodka: strategia, dobór odpowiednich narzędzi,
  • Doświadczenie i wiedza w zakresie prowadzenia turnusów rehabilitacyjnych,
  • Profesjonalizm, sumienność i wyjątkowa dokładność w wykonywaniu zadań,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Zdolność kreatywnego myślenia, inicjatywa i samodzielność w działaniu,
  • Zaangażowanie, dyspozycyjność i dobra organizacja pracy,
  • Własny środek transportu oraz prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilną, interesującą i pełną wyzwań pracę,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premia za osiągnięte wyniki finansowe,
  • Mieszkanie służbowe.
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca