Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 19/02/2013

Konkurs „Zielone światło” – dofinansowania dla przedsiębiorców

Jeśli chcemy otrzymać dofinansowanie z poddziałania 2.1.1 PO KL - "Zielone światło!" - wsparcie rozwiązań proekologicznych, wniosek konkursowy musimy złożyć do końca lutego. O dofinansowanie mogą się ubiegać przedsiębiorcy.

Dofinansowanie będzie udzielane na: szkolenia (w tym szkolenia w formie studiów podyplomowych) oraz doradztwo dla pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z zakresu: możliwych do wprowadzenia w firmie rozwiązań ekologicznych (i źródeł ich finansowania), dla pracowników i kadry zarządzającej, budowania ekologicznej marki produktu i wizerunku firmy, ekoinnowacji, zarządzania środowiskowego w przedsiębiorstwie, zastosowania technologii przyjaznych środowisku i odnawialnych źródeł energii, audytu energetycznego, audytu ekologicznego, marketingu ekologicznego, „zielonych zamówień/zakupów”.

Wnioski o dofinansowanie projektów należy składać od 27 grudnia 2012 r. do 28 lutego 2013 r. do godziny 16.30


Więcej informacji:
LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018