Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 12/02/2013

Konkurs Wiedzy z Prawa Pracy i BHP dla młodzieży

Związek Rzemiosła Polskiego informuje o przygotowaniu we współpracy z Głównym Inspektorem Pracy kolejnej, trzynastej edycji ogólnopolskiego konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych „Bezpiecznie do startu”.

Podobnie jak w latach ubiegłych, konkurs – organizowany pod patronatem Prezesa Związku Rzemiosła Polskiego Jerzego Bartnika oraz Głównego Inspektora Pracy Iwony Hickiewicz – przebiega w dwóch etapach: regionalnym i krajowym.

Zgodnie z regulaminem etap regionalny – za który odpowiadają Izby Rzemieślnicze – zakończy się 15 marca 2013 roku. Natomiast finał odbędzie się 15 maja w siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Wyniki Konkursu wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszeniową (stanowiącą załącznik do Regulaminu) Izby Rzemieślnicze powinny przekazać do Zespołu Oświaty Zawodowej i Problematyki Społecznej ZRP w terminie nie później niż 15 kwietnia 2013 roku.

Zapraszamy wszystkie izby i cechy do rozpowszechniania informacji o konkursie.

Regulamin i karta zgłoszeniowa: LINK
Baner:
LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018