Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 04/11/2016

Konkurs w Programie Interreg Południowy Bałtyk

Ruszył trzeci nabór wniosków na projekty międzynarodowe w Programie Interreg Południowy Bałtyk. Konkurs potrwa do 16 grudnia 2016 r. i dotyczy wszystkich obszarów wsparcia programu.

- Fundusze programu 2014-2020 wspierają działania z zakresu wzmacniania innowacyjności przedsiębiorstw na arenie międzynarodowej, ochrony i zrównoważonego wykorzystania dziedzictwa naturalnego czy kulturalnego oraz rozwój zielonych technologii, które zmniejszą poziom zanieczyszczeń na obszarze Morza Bałtyckiego. Dotacje z programu mogą być przeznaczone także na transfer zrównoważonego transportu lub rozwoju rynku pracy oraz współpracy międzyinstytucjonalnej – powiedział wiceszef resortu rozwoju.

 

Program adresowany jest do organów administracji publicznej, instytucji publicznych, izb handlowych, klastrów i organizacji otoczenia biznesu, a także do środowiska akademickiego oraz organizacji infrastruktury badawczo-rozwojowej. Możliwość skorzystania z dotacji mają również stowarzyszenia i organizacje pozarządowe czy operatorzy transportu publicznego.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018