„Konkurs Teraz Polska”. Zgłoszenia do 22 stycznia

Trwa XXVIII edycja Konkursu „Teraz Polska”, w którym wyróżnione zostaną produkty i usługi o najlepszych walorach jakościowych, technologicznych i użytkowych.  Konkurs przeprowadzany jest  przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego w trzech kategoriach: dla produktów i usług, dla gmin oraz dla przedsięwzięć innowacyjnych. Wnioski konkursowe przyjmowane będą do 22 stycznia 2018 r.

W Konkursie może wziąć udział każdy przedsiębiorca, który oferuje wysokiej jakości produkty lub usługi. Co roku laureatami zostają zarówno małe, rodzinne firmy, jaki i największe polskie przedsiębiorstwa. Zastosowanie jakości jako uniwersalnego kryterium oceny, sprawia, że szansę na sukces w Konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich branż.

Laureaci Konkursu zyskują prawo posługiwania się Godłem „Teraz Polska”, które na przestrzeni lat stało się synonimem najwyższej jakości. Wysoka rozpoznawalność znaku wpływa pozytywnie na działania promocyjne firmy, na prestiż, a także na poprawę wizerunku przedsiębiorstwa wśród kontrahentów, partnerów biznesowych oraz w otoczeniu społecznym. Na Laureatów Konkursu czeka również pakiet promocyjny – zniżki na reklamę w mediach współpracujących z Fundacją, możliwość skorzystania ze wspólnych kampanii promocyjnych pod szyldem „Teraz Polska”, udziału w imprezach targowo-wystawienniczych współorganizowanych przez Fundację, czy członkostwo w Klubie „Teraz Polska”, zrzeszającym dotychczasowych Laureatów Konkursu.

Uroczysta Gala i wręczenie nagród laureatom odbędzie się 18 czerwca 2018 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie.
Więcej: