Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 06/03/2013

Konferencja „Uczciwy pracodawca, oddany pracownik”

Już jutro w Rzeszowie odbędzie się konferencja „Uczciwy pracodawca, oddany pracownik”, w czasie której przedstawiciele pracodawców, pracowników oraz instytucji zajmujących się prawem pracy będą dyskutować na temat instrumentów prawa pracy wpływających na wyższy komfort pracy i życia osobistego zarówno pracowników jak i pracodawców.

„Będziemy dyskutować o zjawisku nierównego traktowania, bo coraz częściej występuje ono w stosunku pracy. Będziemy dyskutować też o innych formach zatrudnienia. Będziemy mówić także o innych alternatywnych formach świadczenia pracy” – mówi Wojciech Dyląg, rzecznik prasowy Okręgowego Inspektoratu Pracy w Rzeszowie.  

Oprócz prelegentów, na konferencji obecni będą przedstawiciele instytucji wspierających rynek pracy. „Oprócz PIP, będą to stoiska ZUS-u, gdzie każdy zainteresowany będzie mógł zasięgnąć informacji o swojej przyszłości jako emeryta czy rencisty, będą stoiska Powiatowych Urzędów Pracy i Wojewódzkiego Urzędu Pracy jak również wydawnictw specjalistycznych, które zajmują się problematyką ochrony pracy” – dodaje rzecznik rzeszowskiego Inspektoratu PIP.

Konferencja odbędzie się w budynku Wydziału Prawa i Administracji (ul. Grunwaldzka 13 – sala 213). Początek o godz. 10.00. Organizatorami spotkania są Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Rzeszowie i Zakład Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego

Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018