Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 26/03/2012

Konferencja – Europejskie Porozumienie

W warszawskim Hotelu Belweder, 19 kwietnia odbędzie się Międzynarodowa Konferencja poświęcona możliwości wdrażania Europejskiego Porozumienia dotyczącego włączających się rynków pracy. Spotkanie, którego organizatorem jest Komisja Krajowa NSZZ Solidarność, odbywa się w ramach projektu „Wdrażanie Strategii Lizbońskiej na podstawie Europejskiego Porozumienia dotyczącego Włączających Rynków Pracy”. Projekt współfinansowany jest ze środków Komisji Europejskiej i Komisji Krajowej NSZZ Solidarność.

W programie m.in. przewidziano trzy panele dyskusyjne, pierwszy poświęcony będzie wyzwaniom dla rynku pracy w Polsce, zmianie charakteru i modelu pracy oraz kształceniu ustawicznemu. W drugim panelu eksperci związkowi z różnych krajów podzielą się doświadczeniami i opiniami na temat działań partnerów społecznych umożliwiających powrót bądź utrzymanie się na rynku pracy. Trzeci panel, w którym głos zabierze ekspert Związku Rzemiosła Polskiego, dotyczyć będzie wyzwań i barier w tworzeniu powszechnie dostępnego rynku pracy.

Udział w konferencji zapowiedzieli partnerzy społeczni z Komisji trójstronnej, naukowcy, przedstawiciele organizacji związkowych z Litwy, Bułgarii, Finlandii oraz eksperci z Komisji Europejskiej i Europejskiej Konfederacji Związków zawodowych.

W załączeniu karta zgłoszeniowa
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018