Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 10/11/2016

Konferencja dla środowiska rzemieślników, kupców i przedsiębiorców nt. planowanych zmian systemowyc

- Doceniając wkład środowiska rzemieślniczego, jego organizacji, tj. Cechów i Izb Rzemieślniczych w rozwój gospodarczy kraju, a także w kształcenie wykwalifikowanych kadr dla gospodarki, poprzez organizowaną konferencję pragnę umożliwić rzemieślnikom, kupcom i przedsiębiorcom działającym na terenie Mazowsza, Kurpi i Podlasia przedstawienia stronie rządowej swojego środowiska w najbardziej istotnych kwestiach- czytamy w zaproszeniu na spotkanie, skierowane do Związku Rzemiosła Polskiego przez Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Ministra Henryka Kowalczyka.

Konferencja „Oświata zawodowa, podatki i funkcjonowanie samorządu gospodarczego w kontekście planowanych zmian systemowych oraz źródła innowacji i finansowania dla innowacyjnych przedsiębiorstw”, odbędzie się 14 listopada w Pułtusku. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Minister Henryk Kowalczyk.

Organizatorami wydarzenia są Izba Rzemieślnicza Mazowsza, Kurpi i Podlasia w Warszawie, Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Pułtusku oraz Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego- realizator projektu Enterprise Europe Network.
Więcej: LINK
Program: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018