Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 13/11/2012

Konferencja „Czas na Młodzież”

W związku z realizacją projektu „MOS-t w przyszłość. Wypracowanie nowych form aktywizacji zawodowej dla wychowanków Młodzieżowych Ośrodków Socjoterapii” 29 listopada 2012 roku w Gdańsku odbędzie się konferencja „Czas na Młodzież. Pomorskie rozwiązania dla polityki młodzieżowej”. Konferencję objął patronatem prezes ZRP Jerzy Bartnik.

Celem projektu jest wprowadzenie narzędzi, które ułatwią młodzieży MOS wejście na rynek pracy. Program ma identyfikować i rozwijać potencjał młodych ludzi dla ich sukcesu w przyszłości na drodze kariery edukacyjnej lub zawodowej. Wpisuje się także w aktualny i potwierdzony badaniami efektywny nurt resocjalizacji otwartej na środowisko i realizującej część zadań poza instytucją.

Na konferencji będzie można się zapoznać z prezentacjami tematycznymi i produktami projektu „MOS-t w przyszłość”, a także wziąć udział w panelu dyskusyjnym oraz warsztatach tematycznych.

Program konferencji w załączniku.

Informacja o projekcie: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018