Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Gospodarka

Opublikowano 03/10/2016

Komitet Ekonomiczny Rady Ministrów zainaugurował działalność

30 września premier Beata Szydło zainaugurowała działalność Komitetu Ekonomicznego Rady Ministrów, na którego czele stanął wicepremier Mateusz Morawiecki. Nowe ciało jest odpowiedzialne za rozwój, gospodarkę, przygotowanie planów, ustaw, projektów gospodarczych i za koordynację polityki gospodarczej polskiego rządu – powiedziała premier Beata Szydło podczas otwarcia pierwszego posiedzenia Komitetu. Zdaniem premier Polsce potrzebny jest szybszy rozwój, ponieważ Polacy chcą żyć na europejskim poziomie, chcą mieć równe szanse i przede wszystkim godne życie.

Sporo miejsca poświęcono planowi odpowiedzialnego rozwoju, który został przygotowany przez wicepremiera Morawieckiego i który szybko oraz skutecznie będzie wprowadzany w życie.

Premier Beata Szydło wyraziła oczekiwanie, że Komitet przygotuje plany ustaw, które rząd przyjmie jeszcze do końca tego roku i harmonogram działań na przyszły rok.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018