Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 11/01/2013

Kieleckie Targi Budownictwa DOM już w kwietniu

W Kielcach w dniach 5-7 kwietnia odbędzie się XX Jubileuszowa edycja Ogólnopolskich Targów materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz.

Tegoroczną imprezę podzielono na siedem salonów tematycznych; salon okien i drzwi; kuchni i łazienek; wyposażenia i wystroju wnętrz; materiałów budowlanych; usług budowlanych, salon techniki grzewczej, sanitarnej i klimatyzacji. W tym roku także przygotowywana jest Wystawa specjalna: Salon pokryć dachowych.

Podczas wystawy zaprezentowany zostanie nie tylko szeroki zakres usług budowlanych, ale także wszystko to, co wiąże się z budową domów – oferty kredytowe, usługi najlepszych projektantów czy tak zwana wykończeniówka. Podczas targów DOM prezentowali się producenci mebli, podłóg, zasłon, firan, dywanów, wanien SPA, tapet, farb czy materiałów dekoracyjnych. Od kilku już lat, można w Kielcach oglądać zaprojektowane i w pełni urządzone kuchnie oraz łazienki, a w punktach doradczych architekci służyli fachową pomocą. Przedstawiane były też najnowsze trendy i technologie w urządzaniu kuchni i łazienek. Można było także skorzystać z bezpłatnych porad architektonicznych, instalacyjnych i elektrycznych.

Targi DOM są jednymi z największych w tej branży w południowo – wschodniej Polsce. To pełna oferta nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych oraz szeroka gama elementów wyposażenia, a także wystroju wnętrz.

Szczegółowe informacje: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018