Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 14/02/2013

INTERBUD – Targi Budownictwa w Łodzi

W Łodzi w dniach 1-3 marca odbędzie się XX edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa INTERBUD. Wydarzenie zaliczane jest do największych wystaw branży budowlanej w Polsce. W tym roku swoją ofertę zaprezentuje ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy.

INTERBUD jako jedna z dwóch imprez krajowych został włączony do rządowego programu „ Promocja polskiej gospodarki na rynkach międzynarodowych”.

Program imprezy bogaty jest w liczne seminaria, konferencje, warsztaty poświęcone nowym technologiom, materiałom budowlanym, zmianom przepisów. Odbędzie się także konferencja szkoleniowa „Nowe warunki wprowadzania do obrotu wyrobów budowlanych według dyrektywy UE oraz „Termomodernizacja budynków uzyteczności publicznej”.
 
Targom Honorowego Patronatu udzielili: Minister Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej, Wojewoda Łódzki, marszałek Województwa Łódzkiego, Prezydent miasta Łodzi.

 

Na zaproszenie Prezesa Zarządu spółki INTERSERVIS, Pawła Babaja - organizatora targów - w uroczystości otwarcia tegorocznej edycji weźmie udział Dyrektor Generalny Związku Rzemiosła Polskiego Maciej Prószyński.
 

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018