Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 19/07/2012

Inicjatywa Mission for Growth

„Mission for Growth" to nowa inicjatywa Komisji Europejskiej mająca na celu wsparcie przedsiębiorców z Unii Europejskiej w nawiązaniu kontaktów biznesowych i poznania rynków takich państw, jak: Chiny, Rosja czy państwa Afryki Północnej.

Zainteresowane firmy będą miały możliwość udziału w międzynarodowych misjach gospodarczych organizowanych pod przewodnictwem  Antonio Tajaniego, wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej. Udział w nich to szansa dla małych i średnich przedsiębiorstw na spotkanie z firmami działającymi na rynkach państw trzecich. Zazwyczaj będą się one odbywały przy okazji dużych imprez wystawienniczych. Ma to umożliwić uczestnikom dotarcie do wielu potencjalnych partnerów. Dzięki wysokiej randze uczestniczących delegacji wydarzenia zaistnieją w mediach.

Najbliższa planowana misja odbędzie w dniach 28-30 listopada 2012 roku w Tunezji; kolejne przewidywane są w Rosji i Chinach w 2013 roku. Szczegóły dotyczące poszczególnych misji uzyskacie Państwo w lokalnych ośrodkach sieci Enterprise Europe Network.

Wsparcie ze strony sieci przy organizacji udziału w misji będzie nieodpłatne. Koszty związane
z podróżą i zakwaterowaniem uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018