Giełda kooperacyjna w Poczdamie

Izba Przemysłowo-Handlowa w Poczdamie (Niemcy) oraz Komfort International zapraszają do udziału w szóstych Międzynarodowych Spotkaniach Przedsiębiorców „PromoFood”, które odbędą się 3-4 lutego 2014 roku w Poczdamie w stolicy regionu Berlin-Brandenburg.

Wydarzenie jest dedykowane dla firm z branży spożywczej (rozwój i badania żywności, produkcja rolna, produkty ekologiczne i zdrowa żywność, przetwarzanie żywności, technologia produkcji i przetwarzania produktów spożywczych, handel, marketing, logistyka produktów spożywczych, opakowania i Design jak też z innych obszarów związanych z branżą spożywczą). W spotkaniu wezmą udział firmy m.in. z Portugalii, Skandynawii, Polski, Wielkiej Brytanii, Włoch, Turcji, Tunezji, Niemiec i wielu innych krajów.

PromoFood 2014 jest powiązany z kilkoma imprezami branżowymi, odbywającymi się w tym czasie. Wcześniej w Berlinie odbywa, się w dniach 17 do 26 stycznia „Międzynarodowy Zielony Tydzień”. Na koniec „PromoFood” odbędzie się w Berlinie „ Fruit Logistica” która będzie miała miejsce od 5 do 7 lutego, oraz „BioFach” – czołowe światowe targi ekologicznych produktów żywnościowych, które odbędą się od 12 do 15 lutego w Norymberdze.

Uczestnicy będą mieli możliwość nawiązani różnorodnych interesujących kontaktów bezpośrednich z potencjalnymi partnerami do współpracy, oraz skorzystania z  wystawy połączonej z degustacjami.
Udział w imprezie jest bezpłatny.
Formularz zgłoszeniowy: LINK
Program spotkania: LINK
Zaproszenie: LINK