Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 26/09/2012

Giełda kooperacyjna w Paryżu

Zapraszamy przedsiębiorców do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 22 - 24 października podczas Międzynarodowych Targów Żywności SIAL 2012 w Paryżu.

Giełda przeznaczona jest dla firm (producentów, importerów i dystrybutorów), a także dla jednostek naukowych działających w szeroko pojętej branży spożywczej. Uczestniczenie w spotkaniach umożliwi pozyskanie nowych zleceń, zapoznania się z nowymi produktami i technologiami, promocji firmy na rynkach zagranicznych i wymiany doświadczeń z ekspertami z branży spożywczej. To również efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie. Organizatorem giełdy jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

SIAL to jedna z największych imprez targowych dla branży spożywczej na świecie. Według szacunków organizatorów, tegoroczna edycja zgromadzi niemal 6000 wystawców ze 106 krajów, liderów w produkcji i dystrybucji produktów spożywczych i napojów, oraz ponad 136 000 odwiedzających z 200 krajów.

Aby wziąć udział w giełdzie kooperacyjnej należy wypełnić formularz zgłoszeniowy on-line na stronie giełdy, tworząc tym samym profil firmy. Rejestracji można dokonać do 30 września 2012 roku.

Strona giełdy(formularz rejestracyjny): LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018