Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 09/01/2013

Giełda kooperacyjna na targach FRUIT LOGISTICA

W Berlinie 6-8 lutego 2013 obędą się Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRUIT LOGISTICA. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na giełdę kooperacyjną dla firm, która będzie towarzyszyć targom.

Giełda przeznaczona jest dla firm (producentów, importerów i dystrybutorów) działających w szeroko pojętej branży owocowo-warzywnej. Udział w giełdzie będzie doskonałą okazją do pozyskania nowych zleceń,  zapoznania się z nowymi produktami i technologiami, promocji firmy na rynkach zagranicznych oraz wymiany doświadczeń z ekspertami z branży owocowo-warzywnej.

Uczestnicy giełdy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie (LINK). Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy, a w dniach 6-8 lutego przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Koszty biletu wstępu na targi FRUIT LOGISTICA uczestnicy ponoszą we własnym zakresie. Podczas rejestracji prosimy o wskazanie EEN Polish Agency for Enterprise Development - Poland w polu "Support Office".

Termin rejestracji mija 15 stycznia 2013

Wejściówki na FRUIT LOGISTICA: LINK
Karta rejestracyjna na giełdę:
LINK
Oficjalna strona targów:
LINK

Dodatkowych informacji udziela:
Aleksandra Wadowska, PARP
e-mail: aleksandra_wadowska@parp.gov.pl
tel.: 0 22 432 83 75.

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018