Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 30/11/2016

Fundusze Europejskie. Konferencja w Warszawie

Przypominamy o konferencji organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju "Fundusze Europejskie. Nowoczesna gospodarka siłą rozwoju," która odbędzie się 5 grudnia w Centrum Konferencyjnym PGE Narodowy w Warszawie.

Podczas konferencji zostaną zaprezentowane dotychczasowe efekty oraz nowe możliwości związane z wykorzystaniem Funduszy Europejskich. Organizacjom pozarządowym w szczególności dedykowany jest blok tematyczny Spójność Społeczna.  Omówimy kwestie budowania spójności społecznej przy wykorzystaniu Funduszy Europejskich oraz możliwości poprawy sytuacji osób młodych na rynku pracy. Dodatkowo w Strefie Inspiracji beneficjenci Funduszy Europejskich podzielą się z Państwem swoim doświadczeniem. Natomiast w Strefie Konsultacji będzie okazja do porozmawiania ze specjalistami o możliwościach pozyskania dofinansowania.

Aby wziąć udział należy się zarejestrować poprzez stronę: www.funduszeeuropejskie.gov.pl/konferencja
Więcej:

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018