Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 28/02/2013

Forum Gospodarcze InvestExpo w Chorzowie

W Chorzowie 21 marca odbędzie się piąta edycja Forum Gospodarczego InvestExpo. Forum to impreza odbywająca się raz do roku, skupiająca na dwa dni, w jednym miejscu przedsiębiorców z całego kraju, którzy są zainteresowani możliwościami pozyskania kapitału na rozwój firmy i wprowadzeniem innowacyjnych rozwiązań w firmie.

Forum ma na celu wsparcie polskiej gospodarki, przyczynia się do wzrostu dynamiki rozwoju polskiej przedsiębiorczości oraz pomaga polskim przedsiębiorcom pozyskać wiedzę niezbędną do efektywnego rozwoju firm.

W tym roku hasłem przewodnim chorzowskiego forum będzie „Smart buisness, smart solutions – co zrobić, żeby zarobić na innowacyjnych rozwiązaniach”. Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się jak wprowadzać w firmie innowacyjne rozwiązania, skąd czerpać pomysły oraz fundusze na innowacje. Przedstawione zostaną również nowoczesne technologie o rozwiązania informatyczne.

Więcej informacji: LINK
Rejestracja:
LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018