Firma 100-lecia Niepodległości. Zapraszamy do typowania firm

Tygodnik Gazeta Polska w związku z Jubileuszem Stulecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości organizuje akcję Gospodarczy Fundament Niepodległości. Najważniejszą częścią akcji będzie plebiscyt czytelników, w którym zostanie wybrana Firma 100-lecia Niepodległości.

Pomysłodawcy chcą w ten sposób uhonorować przedsiębiorstwa, które mogą poszczycić się długą historią działalności, albo poprzez swoje działania nawiązują do chlubnej tradycji budowy gospodarczego fundamentu Niepodległości. Dokonany przez czytelników wybór zostanie zatwierdzony przez Kapitułę Nagrody. Zwieńczeniem akcji będzie uroczysta gala, na której zostaną wręczone nagrody.

Warunkiem udziału w plebiscycie będzie odwoływanie się przez firmę do historycznego dziedzictwa – prowadzenia działalności w okresie 20-lecia międzywojennego, albo prowadzenia współcześnie działań (edukacyjnych, promocyjnych itp.), których celem jest nawiązywanie do tradycji II Rzeczpospolitej.

Organizatorom zależy, aby w plebiscycie uczestniczyły także firmy najmniejsze, przedsiębiorstwa rodzinne, czy warsztaty rzemieślnicze, których właściciele odwołują się do tradycji przedwojennych.

Odpowiedzi prosimy przesyłać do 22 czerwca  na adres: gospodarka100@swsmedia.pl

Zachęcamy do udziału w konkursie.