Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 03/10/2016

Design Led Innovation for Business. Konferencja

Spotkanie organizują wspólnie Design for Europe i Lubelski Instytut Designu. Odbędzie się w Lubelskim Parku Naukowo – Technologicznym 12 i 13 października br. Celem konferencji jest wskazanie korzyści płynących z wykorzystania designu w prowadzeniu biznesu i jego wpływie na wzrost innowacyjności.

Europejscy eksperci przybliżą uczestnikom najlepsze przykłady z całego świata, wskazując jak MŚP mogą wykorzystać design do zwiększenia innowacyjności i wzrostu konkurencji na rynku. Podczas konferencji odbędzie się również dyskusja z przedstawicielami środowiska lubelskiego.Będą też przedstawiciele brytyjskiego Design Council, którzy zaprezentują doświadczenia brytyjskiego oraz irlandzkiego programu wsparcia dla biznesu, co ma znaczenie w kontekście działania 1.4 „Wzór na konkurencję” w ramach Programu Operacyjnego Polska Wschodnia. Działanie to kompleksowe wsparcie w zakresie wykorzystania procesów wzorniczych obejmujące przeprowadzenie audytu wzorniczego oraz stworzenie strategii wzorniczej.
Więcej: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018