Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Aktualności

Opublikowano 17/11/2015

„CZŁOWIEK – BIŻUTERIA”, Konkurs fotograficzny rozstrzygnięty

Fundacja Rozwoju Polskiej Branży Jubilerskiej – organizator Gold-Expo Polskich Targów Złotniczo Jubilerskich wspólnie z Ogólnopolską Komisją Złotniczo-Jubilerską Związku Rzemiosła Polskiego i Zespołem Szkół Fototechnicznych w Warszawie zorganizowały konkurs fotograficzny dla młodzieży „CZŁOWIEK – BIŻUTERIA”.

Celem konkursu jest ukazanie biżuterii w uczniowskim obiektywie, sposób jej prezentacji i symbiozy z człowiekiem. Popularyzacja fotografii wśród uczniów, promowanie młodych adeptów sztuki fotografowania, a także rozwijanie wrażliwości estetycznej i artystycznej. Kształtowanie postaw związanych z poszanowaniem praw autorskich.

Komisja konkursowa dokonała przeglądu prac i przyznała następujące nagrody i wyróżnienia: na najwyższym podium stanęła Marta Kochman, II lokatę zdobył Mateusz Pankowski, a na III miejscu uplasował się Radosław Samsel.

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu połączone z wernisażem wystawy pokonkursowej odbędzie się w środę 9 grudnia w Pałacu Chodkiewiczów, siedzibie Związku Rzemiosła Polskiego w Warszawie.

Pełna informacja i zdjęcia nagrodzonych prac:

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018