Wersja kontrastowa
 A
 A
 A

Kategoria: Organizacje

Opublikowano 25/11/2016

Building Solutions w kwietniu 2017 r.

Międzynarodowe Targi Budowlane Building Solutions poświęcone będą wszystkiemu, co nazywamy innowacyjnością w budownictwie i odbędą się w Centrum Targowym w Nadarzynie w dniach 21-23 kwietnia 2017 r.  W trakcie trwania imprezy zaprezentowana zostanie oferta uczelni technicznych i instytutów naukowo-badawczych , dla przemysłu budowlanego.
 
Odwiedzający poznają wszystkie możliwości energooszczędności w budownictwie , na etapie projektowania , doboru materiałów i wyrobów budowlanych , wykonania obiektu i jego eksploatacji.
 
Rozwijająca się infrastruktura komunikacyjna, skłania do inwestowania w budownictwo jednorodzinne , poza aglomeracjami miejskimi. Będzie też dzięki gminom rozwijało się budownictwo jedno i wielorodzinne (rozwojowe) w gminach i powiatach podmiejskich - na wynajem.
Podczas konferencji z udziałem samorządów, architektów i banków zostaną zaprezentowane dotychczasowe i perspektywiczne rozwiązania stosowane w budowlance.  Licznie reprezentowana będzie także branża maszynowa i narzędziowa, która już przy okazji pierwszej edycji targów cieszyła się sporym zainteresowaniem.

W grupie wydarzeń towarzyszących m.in: Konferencja Pod Patronatem Ministra Budownictwa;  Pokazy montażu suchej zabudowy POLSKI GIPS; Dzień Fachowca – prezentacje wykończeniowe , projektowanie; Warsztaty tematyczne : Rynek Izolacji-testy materiałów izolacyjnych;  Pokazy  i testy narzędzi; Aukcja maszyn budowlanych Ritche Bros Auctioneers; Strefa rusztowań;  Pokazy parkieciarskie i pokazy dekarskie
Więcej informacji: LINK

Ważne informacje:
Najnowsze artykuły:
związek rzemiosła polskiego
00-246 Warszawa
ul. Miodowa 14
Centrala
Tel.: 22 504 4 200
Fax: 22 831-96-10
E-mail: zrp@zrp.pl
o nasO ZRPStrukturaOrganyKomisjeUstawa o rzemiośleHistoria ZRPWarunki użytkowania
Działalność ZRPOświata zawodowaProjekt "Czas na staż"Nowa jakość egzaminówPodatki i sprawy gospodarczeUnia europejskaPolityka społecznaFundusze unijneRada duszpasterskaKonkursy i odznaczenia
KontaktPrezes ZRPDyrektor GeneralnyZespołyPraca
© Związek Rzemiosła Polskiego 2018